Spoločnosť Quaser Machine Tools

O spoločnosti Quaser

Taiwanská firma QUASER pôsobí na trhu s obrábacími strojmi už od roku 1991 a patrí k najlepším výrobcom obrábacích strojov nielen v Ázii, ale na celom svete. To dokazuje aj fakt, že až 90% produkcie sa predá na západoeurópskom trhu. QUASER používa najmodernejšie technologické postupy, neváha investovať do progresívnych metód či vysoko kvalifikovaných pracovníkov a odborníkov.

Firma Quaser sídli v modernej továrni vybudovanej v jednom z priemyselných parkov nachádzajúcich sa medzi priemyselným centrom TAICHUNG a hlavným mestom TAIPEI. Výrobné priestory sú absolútne čisté a jednotlivé časti výrobných hál skôr pripomínajú laboratórium, ako dielňu strojárenského podniku. Firma zásadne používa najmodernejšie výrobné a technologické postupy a investuje obrovské sumy do "toho najprogresívnejšieho" čo existuje ako v oblasti strojárskych technológií, tak ľudských zdrojov.

Sídlo Quaser

 

 

 

 

 

 

 

Stroje spoločnosti Quaser

Portfólio spoločnosti sa skladá z obrábacích centier rôznych typov a veľkostí tej najvyššej kvality: trojosé a päťosé vertikálne obrábacie centrá, dvojpaletové vertikálne obrábacie centrá a horizontálne obrábacie centrá.

V ponuke spoločnosti BOST SK, a.s. sa nachádzajú vysoko výkonné vertikálne a horizontálne obrábacie stroje, ako aj vysokorýchlostné 5-osé obrábacie centrá od spoločnosti Quaser.

Stroje QUASER sa síce vyrábajú na Taiwane, ale hlavnými odberateľmi sú európske trhy. V roku 2008 bolo v Európe predaných až 90% z celkovej výroby všetkých strojov. Medzi najväčšie trhy patria Nemecko, Švajčiarsko, Taliansko a Španielsko. Stroje QUASER sú zásadne konštrukčne riešené podľa potrieb a želaní európskych používateľov a sú zložené z komponentov tých najlepších svetových výrobcov - napr. ložísk, pneumatických a hydraulických systémov, vretien a pod.

Výsledkom sú stroje, ktoré jednoznačne tvoria špičku v svojom obore a navyše sa vyznačujú veľmi dobrou cenou a kvalitnými službami dealerskej siete firmy QUASER.

Spolupráca spoločnsotí QUASER A BOST SK, a.s.

V roku 2009 QUASER otvoril vo švajčiarskom meste Widnau pobočku Guaser Europe. Nachádza sa v nej showroom a sklad zhruba 30 strojov rôznych typov. od najmenších vertikálnych centier až po veľké horizontálne obrábacie centrá.

Naši zákazníci môžu kedykoľvek tento showroom navštíviť a na vlastné oči sa presvedčiť o kvalitách strojov QUASER. Sučasťou európskej pobočky QUASER je aj rozsiahly sklad náhradných dielov. Preto v prípade potreby záručnej alebo pozáručnej opravy a s ňou spojenej výmeny súčiastok nie je potrebné čakať dlhšiu dobu, kým náhradný diel dorazí priamo zo skladov výrobcu a opravu možno vykonať podstatne rýchlejšie. Tým sa skracujú časy prestojov z dôvodu technických porúch.

Sami sa môžete presvedčiť o spoľahlivosti a kvalite strojov QUASER, kontaktujte našich obchodných zástupcov, ktorí vám ochotne zodpovedia akékoľvek otázky a pomôžu pri výbere typu stroja. V prípade vážnejšieho záujmu je možné predviesť stroje v pobočke QUASER alebo u jej zákazníkov vo Švajčiarsku, kam vás radi zoberieme.

Certifikáty spoločnosti Quaser

Certifikát EMCCertifikát EC

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Späť na obrábacie centrá spoločnosti Quaser:

Kontakt